Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Opbrengst scouting actie van Jan Linders

Geplaatst op 17 juli 2016 in Nieuws
Opbrengst scouting actie van Jan Linders
Beste leden, ouders/verzorgers, vrienden,   Bedankt voor jullie tomeloze inzet om ons als goede doel van Jan Linders Stein zo positief te laten slagen. Wij hebben met de inspanning van iedereen een record bedrag van maar liefst € 2540,- bij elkaar verzameld! Vanuit Jan Linders hebben we veel complimenten gekregen voor de geweldige dagen die jullie daar aanwezig zijn geweest. Met veel energie hebben we dit resultaat mogen behalen. Graag willen we dan Jan Linders Stein en iedereen die heeft geholpen bedanken voor dit geweldige resultaat. Wij zijn trots op jullie allemaal, Namens het groepsbestuur, ScoutingStein                               Jan Linders

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com