Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Rabobank Clubkas Campagne 2017

Geplaatst op 9 mei 2017 in Nieuws
Rabobank Clubkas Campagne 2017
Van 10 mei t/m 23 mei 2017 kunnen leden van de Rabobank wederom stemmen voor de Rabo Clubkas Campagne. Ook Scouting Stein doet weer mee en wij zouden het natuurlijk heel fijn vinden als u voor Scouting Stein stemt. Met uw stem ondersteunt u onze vereniging en daarmee de jeugd van Stein! Indien u lid bent van de Rabobank krijgt u een stempas in de bus waarmee u 5 stemmen kunt uitbrengen (maximaal 2 stemmen per vereniging). Om uw stem uit te brengen, ga naar http://www.mijnbankenik.nl/westelijkemijnstreek/clubkascampagne   Alvast bedankt voor uw stem!  

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com