Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Scouting Stein is dit jaar het goede doel van Jan Linders Stein !

Geplaatst op 31 maart 2016 in Nieuws
Scouting Stein is dit jaar het goede doel van Jan Linders Stein !
  Het zit in de genen van Jan Linders supermarkten om actief betrokken te zijn bij de omgeving. Daarom is het Jan Linders Fonds opgericht. Iedere supermarkt steunt één lokaal doel, dat belangrijk is voor de wijk waarin ze is gevestigd. Dit jaar is Scouting Stein als goede doel gekozen van Jan Linders te Stein. Meer informatie over het Jan Linders Fonds is te vinden op hun website, http://www.janlindersfonds.nl   Wij als Scouting Stein willen natuurlijk zoveel mogelijk geld inzamelen, en daar hebben we al jullie hulp bij nodig!   Week 15 en 16 staan bij Jan Linders in het teken van het goede doel. In deze weken zijn er diverse aanbiedingen in de winkel, waarvan een deel van de opbrengst naar Scouting Stein gaat. Wij zullen als vereniging tijdens deze weken vaak aanwezig zijn met leuke activiteiten.   Er is ook een statiegeldactie, waarbij we alvast jullie hulp kunnen gebruiken. Er zal tijdens de actieweken naast het statiegeldapparaat een box geplaatst worden waar iedereen zijn gekregen bonnetje in kan doneren aan Scouting Stein. Op 25 april zullen al deze bonnetjes geteld worden en zal het bedrag door het Jan Linders Fonds verdubbeld worden!   Jullie begrijpen vast dat wij zoveel mogelijk statiegeldbonnetjes willen verzamelen. Daarom kunnen vanaf nu lege flessen ingeleverd worden op het scoutinggebouw tijdens de bijeenkomsten. Wij zullen deze flessen dan tijdens de actieweken gaan inleveren, en zo proberen om zoveel mogelijk geld bij elkaar te verzamelen. We gaan dit gebruiken om heel leuke activiteiten van te doen !   Alvast bedankt namens iedereen van Scouting Stein.   ScoutingStein

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com