Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Scouting Academy: van bevoegd/erkend naar gekwalificeerd

Geplaatst op 2 februari 2016 in Nieuws
Scouting Academy: van bevoegd/erkend naar gekwalificeerd
Onlangs kwamen enkele stafleden in bezit van de oude erkenning bij elkaar om samen een module over Scouting Academy, de nieuwe aanpak van Scouting Nederland, te volgen. Als ze zich “Scouting Anno Nu” eigen hebben gemaakt worden ze gekwalificeerd volgens de nu geldende norm. Scouting Stein heeft dan 15 actieve leden met een totaalkwalificatie, waarvan ook nog eens 8 stafleden een kampkwalificatie bezitten. Uiteraard gaat Scouting Stein verder met het bijscholen van haar stafleden om zo te proberen de competenties van het stafteam verder te ontwikkelen. Onze jeugdleden worden zo steeds verder uitgedaagd met een aantrekkelijk en verantwoord aanbod!   CAM02 CAM07

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com