Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Kamp Experience 2017

Geplaatst op 27 mei 2017 in Nieuws
Kamp Experience 2017
  Net als vorig jaar zijn ook dit jaar stafleden het afgelopen weekend op kamp experience gegaan. Een record aantal stafleden van de diverse speltaken had zich opgegeven om zich te laten trainen in de laatste ontwikkeling op het gebied van het organiseren, plannen, uitvoeren van een scouting kamp. Ook werden zij bijgespijkerd in alle nieuwe facetten van het scoutingspel. Dit om voor onze scoutleden een boeiend, mooi en uitdagend spelaanbod te bieden. Met heel veel plezier  kijken ze terug op deze indrukwekkende dagen!

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com