Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Uitzending LOS: Opendag

Geplaatst op 17 juni 2015 in Nieuws

Na vele jaren van onduidelijkheid en onrust over het scouting gebouw, waarin diverse scenario’s de revue zijn gepasseerd, hebben we onze wensen kunnen omzetten, na een intensieve verbouwing, in werkelijkheid. Dit gebouw voldoet nu weer aan de huidige maatstaven van deze tijd en is een uitstekende basis voor onze toekomst. We zijn er dan ook van overtuigd, dat mede hierdoor ook de toekomst van Scouting Stein verzekerd is en blijft! Aldus de vertegenwoordiging van Scouting Stein

1 reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com