Verhuur
Lid worden?
Scouting Stein nieuws

Piet van Erp: Erkend praktijkbegeleider

Geplaatst op 17 februari 2016 in Nieuws
Piet van Erp: Erkend praktijkbegeleider
Wij als Scouting Stein zijn supertrots op onze Gekwalificeerde en Erkende Praktijkbegeleider. Op 15-02-2016 is onze Piet na een succesvol doorlopen opleidingstraject officieel door Evelien van Limbeek ( Praktijkcoach Scouting Academy Limburg) erkend als Praktijkbegeleider voor Scouting Stein. Als vereniging is dit voor ons een belangrijke stap om aan te tonen dat wij op een verantwoorde en kwalitatieve wijze te werk gaan. Piet van Erp , Gefeliciteerd !!!   IMG_20160215_201242  

5 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com